Screenové rolety

Screenové rolety sú moderným prvkom tieniacej techniky, ktorá dodá budove moderný a nadčasový vzhľad.

Jednoduchá varianta screenovej rolety, kedy nie je tkanina pevne uzamknutá vo vodiacich lištách. Je vhodná do všetkých typov rodinných domov či administratívnych budov.

Screenové rolety na rodinnom dome

Cena screenových roliet

Cena screenových roliet záleží od veľkosti okna a od spôsobu montáže. Cena je závislá jednak na rozmeru výrobku a ďalej na zvolenom systéme rolety. Cenu Vám na požiadanie radi oznámia naše obchodné oddelenie.


Medzi štandardné druhy látok patria látky Screen a Soltis. Screenová látka je utkaná zo sklených vlákien, potiahnutých PVC materiálom. Screenové látky sa vďaka použitiu sklených vlákien vyznačujú vysokou odolnosťou voči vetru, zmene teplôt a vlhkosti. Screenová látka umožňuje vďaka tkaniu z vlákien rôzne farebné kombinácie a tým Vám ponúka jedinečnosť Vášho designu.
  • Maximálne obmedzenie prieniku slnečnej energie. Screeny absorbujú a reflektujú veľkú časť slnečného svetla a energie a zabránia tak nechcenému ohrievaniu vnútorných priestorov budov. Sú teda optimálnou ochranou na udržanie príjemnej izbovej teploty a správnou voľbou na zatienenie okien Vášho domu.
  • Ochranu pred nepriaznivým počasím. V prípade, že necháte otvorené okná a máte stiahnutý screen, nemusíte sa obávať náhlej zmeny počasia. Screen systém ochráni Váš domov pred vetrom, dažďom, snehom, krúpami či inými nepriaznivými vplyvmi.
  • Ochranu proti hmyzu a nepriaznivým vonkajším vplyvom. . V uzatvorenej polohe Vám lockscreen zabezpečí dokonalú ochranu proti hmyzu a zároveň tiež zmierni prienik prachu a alergénov do vnútorných priestorov objektov.
  • Veľmi estetický a moderný vzhľad. – veľmi estetický a moderný vzhľad. Vonkajšie screenové rolety sú tiež úžasným dekoračným prvkom. Vďaka nadčasovému vzhľadu sa môžu stať dokonalým tieniacim prvkom rodinných domov, administratívnych aj technických budov. V súčasnosti sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry.

VÝHODY:

Úspora energie

Regulácia svetla za stáleho kontaktu s okolím

Ochrana proti vetru, hmyzu, dažďu a prachu

Screeny v pergolách

Záruka 5 rokov