Vonkajšie žalúzie

Nielen funkčným, ale aj elegantným doplnkom vášho domova budú vonkajšie žalúzie. Nie je náhodou, že sú najčastejšie voleným spôsobom vonkajšieho tienenia. Vašej rodine totiž prinesú možnosť zastaviť lúče ešte skôr, než preniknú do miestnosti. Môžete nielen plynule regulovať množstvo svetla, ale vďaka vonkajším žalúziám ušetríte tiež za klimatizáciu.

  • Výber zo širokej škály farieb, tvarov a šírok lamiel
  • Efektívna regulácia denného svetla a slnečných lúčov
  • Úspora za klimatizáciu
  • Možnosť zároveň tieniť a vetrať otvoreným oknom
  • Krátka doba dodania a záruka 4 roky
Farebné odtiene lamiel

Ovládanie vonkajších žaluzí môže byť manuálne, riadené klasickým vypínačom, riadené mobilným telefónom alebo diaľkovým ovládačom. Farebné prevedenie ponúka širokú škálu možností. Náš profesionálny tím vám rád poradí s výberom.

Maximálny  rozmer vonkajších žalúzií ovládané pohonom je š. 5000 x v. 5000 mm (maximálna plocha 20 m2) alebo maximálny rozmer vonkajších žalúzií ovládaných kľukou je š. 5000 x v. 5000 mm (maximálna plocha 9 m2). Minimálna šírka žalúzie na motor je 600 mm a na kľuku 400 mm.

Žalúzie typu Z90

Žalúzie Z90 majú lamely v tvare Z, čo umožňuje lepšiu priliehavosť než u lamiel tvaru C. Navyše na spodnej strane lamiel majú tesnenie, ktoré znižuje hlučnosť pri doliehaní lamiel a pri nárazoch vetru. Lamely sú vedené v hliníkových vodiacich lištách, ktoré sú taktiež vybavené tesnením na vnútornej strane. Horný profil spoločne s nábalom lamiel je možné skryť v krycom plechu. Žalúzie je možné ovládať manuálne alebo pomocou kľuky, motorom s vypínačom alebo motorom na diaľkové ovládanie.

Žalúzie Z90 sú najpredávanejšie

Žalúzie typu C80

Žalúzie s lamelou C80 sú najrozšírenejšie a sú osadené lamelami tvaru C. Tie sú vedené po stranách vo vodiacich lištách. Horný profil spoločne s nábalom je možné prekryť krycím plechom.
Žalúzie je možné ovládať manuálne alebo pomocou kľuky, motorom s vypínačom alebo motorom na diaľkové ovládanie.

Žalúzie C80