Garážové brány

Garážová brána je v podstate najväčší stavebný otvor v nehnuteľnosti. Kvalitná garážová brána musí spĺňať všetky bezpečnostné kritériá, ktoré vyžadujú smernice EÚ (bezpečnostné zámky proti privrznutiu prstov, poistky pretrhnutia pružín a od určitej veľkosti brány aj pádovú brzdu pri pretrhnutí lanka.

Okrem štandardných farebných odtieňov garážových brán,
dokážeme pre vás vyrobiť vizuál brány na mieru. Záruka na povrchovú úpravu je 10 rokov.

Automatické garážové brány vyrábame na mieru. K ich výrobe je preto potrebné zamerať stavebný otvor priamo na stavbe našim technikom. Hrúbka izolácie brány môže byť: 20 mm (minimum), 40 mm alebo 60 mm.

Vaše garážové brány môžu disponovať doplnkovými bezpečnostnými prvkami ako fotozávora alebo optolišta. Novinkou je svetelná mreža, ktorá vás upozorní na neželanú návštevu.

Možnosť pripojenia záložného zdroja zabezpečí, že aj v prípade výpadku elektrického prúdu sa pohodlne dostanete do svojej garáže. Garážovú bránu je možné otvárať prostredníctvom vypínačov alebo prostredníctvom diaľkového ovládania.

Farebnosť brán: ponúkame širokú škálu rôznych farieb, náš profesionálny tím vám ochotne poradí na základe vzorkovníka farieb. V súčasnosti máme na sklade nasledujúcich 60 fólií s imitáciami ušľachtilých kovov a farebných fólií.